Przebywający na Rollcampie INSTRUKTORZY i WYCHOWAWCY to starannie dobrany wykwalifikowany zespół, lubiący pracę z dziećmi i młodzieżą.

 

Doświadczeni trenerzy z wieloletnim stażem pomogą obozowiczom zarówno nauczyć się podstaw jak i zaawansowanych tricków, a odpowiedzialni i przyjacielscy wychowawcy zadbają o to, aby dziecko nigdy się nie nudziło, bezpiecznie spędziło czas na obozie, a w razie jakichkolwiek problemów pomogą szybko je rozwiązać.

 

Wszyscy członkowie kadry posiadają odpowiednie kwalifikacje spełniające państwowe wymogi dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży oraz zostali przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy.

KADRA WYCHOWAWCZA

GRAŻYNA RUPALA

 

Stanowisko: Kierownik Obozu

 

Zapalony sportowiec i pedagog. Na codzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Posiada wieloletni staż na stanowisku Kierownika wypoczynku. Pełna energii i pasji.Uwielbia pracę z dziećmi i wszelką aktywność fizyczną. Miłośniczka „białego szaleństwa”

MAŁGORZATA KOCHAN

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego, Wolontariuszka. Od 2014r pełni funkcję wychowawcy kolonijnego.

Miłośniczka sportu. 

DOMINIKA LASKOWSKA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Absolwentka wydziału Pedagogiki. Od 2010r pełni funkcję wychowawcy kolonijnego. Wolontariuszka.

Uwielbia prace z dziećmi. Ambitna, dobrze zorganizowana.

„Zaszczepia” w podopiecznych miłości do sportu oraz aktywnego sposobu spędzania czasu

PAMELA MARCINIAK

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Posiada doświadczenie jako wychowawca kolonijny.

Opiekunka na wakacyjnych wyjazdach Caritasu.

Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Miłośniczka książek i podróży. Największą frajdę sprawia jej praca z najmłodszymi dziećmi. 

JOANNA SZOSTAK

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Studentka na kierunku - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku wychowawcy kolonijnego. „Wulkan energii”.

Pasją do sportu potrafi zarazić nawet tych najbardziej opornych.

AGNIESZKA SAWICKA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Absolwentka Pedagogiki specjalnej, na co dzień pracuje jako nauczyciel w przedszkolu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Energiczna i wiecznie uśmiechnięta. Nawet w najmniejszą sprawę angażuję się „całą sobą”. Specjalistka od kreatywnych pomysłów.

KRZYSZTOF JOKS

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Student psychologii. Ratownik WOPR. Spokojny i  opanowany. Jego pasją jest praca z dziećmi i młodzieżą. Uzdolniony plastycznie, uwielbia wszelkie kreatywne działania.

DARIA MUCHA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Trener piłkarski grup młodzieżowych w klubie sportowym KS Żórawina. Posiada doświadczenie jako wychowawca kolonijny oraz animator czasu wolnego.

Miłośniczka piłki nożnej i wszelkiej aktywności fizycznej.

ANNA ŻELAZNA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Absolwenta Uniwersytetu Gdańskiego- specjalizacja pedagogika wczesnej edukacji.

Na codzień pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Uwielbia pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają Ją. Bardzo ciepła i opiekuńcza.

INSTRUKTORZY

TOMASZ KWIECIEŃ

 

Stanowisko: KOORDYNATOR / INSTRUKTOR

 

Na rolkach jeździ już od 18 lat, w latach 2003 - 2006 zdobył 4-krotnie tytuł mistrza jazdy ulicznej oraz wygrał liczne rolkowe zawody. Nadal czynny na rolkach, stający regularnie na podium w Polsce oraz za granicą. Ostatnie 5 lat swojego życia poświęcił na przekazywanie swojej wiedzy i umiejętności innym. Stworzył jedną z największych szkół rolkowych w Polsce i jedyną specjalizującą się w nauce jazdy agresywnej. Działa głównie na terenie Śląska, gdzie zimą prowadzi kryty skatepark Skate In Park. Tomek wytycza ścieżkę dydaktyczną Rollcampu oraz planuje aktywności naszych obozowiczów. Czuwa nad sprawnym przebiegiem całego obozu i nad tym żeby Rollcamp był po prostu Rollcampem - czyli najlepszych obozem rolkowym na świecie.

ŁUKASZ MALEWSKI

 

Stanowisko: INSTRUKTOR

 

Na rolkach śmiga już blisko 20 lat, od 3 lat czynnie działa jako rolkowy instruktor w szkole Tomka na terenie Śląska i Zagłębia. Na rolkach wyróżnia się stylem jazdy, dopracowaniem i ilością poznanych trików. W  środowisku rolkowym cieszy się uznaniem i szacunkiem za swoje umiejętności i przyjazny styl bycia. Jako instruktor jest mistrzem rozbrajania technik na czynniki pierwsze i cierpliwego wykładania po kolei ich etapów. Łukasz jest zawsze pogodny i ma świetny kontakt z kursantami. 

WIKTOR GŁOWACKI

 

Stanowisko: INSTRUKTOR

 

Na rolkach od 14 lat, mistrz skomplikowanych technicznie trików. Dzieciaki pod jego opieką uczą się przez zabawę i kończą lekcje z uśmiechami na buzi. 

PATRYK PILCH

 

Stanowisko: INSTRUKTOR

 

Patryk na rolki przerzucił się z roweru BMX i chyba nie żałuje.

Od 8 lat śmiga i zasila śląską scenę rolkową jako jeden z topowych rolkarzy a już od 3 wspomaga śląskie środowisko instruktorów rolkowych swoją pracą i zajawką. Jego specjalność to zajęcia z dziećmi i młodzieżą, gdzie zaraża ich swoją energią i entuzjazmem. Zajęcia z Patrykiem to przede wszystkim nauka przez zabawę. 

JULIA GRZEGORZAK

 

Stanowisko: INSTRUKTOR

 

Julka jest pasjonatką tańca i freestyle slalomu na rolkach i świetnie potrafi te rzeczy ze sobą łączyć. Na Rollcampie zajmuje się nauką freestyle'u oraz układa choreografię do tańca na rolkach. Jej zajęcia to mnóstwo frajdy, ale też ciężka praca nad koordynacją, balansem oraz poczuciem rytmu, co w rolkach jest ogromnie ważne. 

GABRIEL ROZWADOWSKI

 

Stanowisko: INSTRUKTOR

 

Jeden z najlepiej zapowiadających się rolkarzy młodszego pokolenia. Swoich uczniów zadziwia umiejętnościami i przyjaznym podejściem. Sam jeździ i uczy głównie w Warszawie. 

KADRA
DODATKOWE INFORMACJE
KAYO TRAVEL

ul. Grażyny 13 lok 19

02-548 Warszawa

tel: +48 722 03 02 33

Email:  biuro@kayotravel.pl

www.kayotravel.pl

ROLLCAMP

ul. Topornia 23

26-400 Przysucha,

woj. Mazowieckie

120 km from Warsaw

170 km from Katowice

190 km from Cracow

DOKUMENTY
POBIERZ DOKUMENTY OBOZOWE
POZNAJ NASZE INNE OBOZY

+48 722 03 02 33            BIURO@KAYOTRAVEL.PL